Raspored blagoslova obitelji i kuća od 2. do 4. siječnja

Poštovani župljani donosimo vam raspored blagoslova obitelji i kuća.
 
Četvrtak, 2. Siječnja 2013.:
Ulice: Domagojeva, Trpimirova, Višeslavova, Bana Jelačića – obje strane, Donji Karamatići, Jukasovići, Kovači, Tomičići, 4 kuće ispod Pro Doma, Gornji i Donji Jukići, Kapetanići, Glavni put prema Ričini – donja strana.
 
Petak, 3. Siječnja 2013.: 
Ulica kralja Tomislava, zgrada do Elektre kućni br. 27., druga zgrada do Elektre, zgrada stare škole, Ulica fra Grge Martića neparni brojevi, Marasov brig, Put za Batin; Eugena Kvaternika, Frankopanska, put Prokopa, Posavskoga, put za Rakitno i Bakule, Meljakuša 2 i Nova Zgrada branitelja.
 
Subota, 4. Siječnja 2013.: 
Durmišuša, od Ričine prema gradu – Gornja strana, Ulica Stjepana Radića i Petra Krešimira (od puta za Batin do izlaza Na ulicu Bana Jelačića. 
2024  Župa Posušje