Lištani su ipak nešto posebno

30 framaša, od kojih su velika većina maturanti, ovaj su vikend proveli u Lištanima u Livnu na duhovnoj obnovi koju je predvodio fra Josip Serđo Ćavar. Glavna poruka ovoga seminara bila je 'Vrati se prvoj ljubavi'... Radosni, a u isto vrijeme napeti, pošli su u petak u 16h, da bi stigli na sv. Misu. Nakon toga uslijedila je opuštajuća večer ispunjena razgovorom uz, naravno, dosta smijeha.


Subota je bila ispunjena događajima iz kojih su framaši crpili ono najbolje i najbitnije te spremali to u svoja srca.

U nedjelju su framaši pokazali svoje umijeće rada u grupama obrađujući nekoliko tema koje su kasnije iznosili na plenumu. Nakon Mise u 11h i ručka, framaši su svoje prtljage spremili u autobus te sa smiješkom na licu, ali i velikom nostalgijom, krenuli put Posušja...

Veliko hvala župniku don Adolfu Višaticki koji se stavio na raspolaganje za svetu ispovijed, te marljivim kuharicama i domaćicama na strpljenju i ljubavi.

2023  Župa Posušje