Frama Posušje ima novo vodstvo

Izborna skupština u Frami Posušje održana je 26. rujna i 9. listopada 2013. godine. U prvom djelu izborne skupštine kojoj je predsjedala područna predsjednica Marijana Mikulić, uz prisustvo područnih vijećnica Anđelke Oreč, Josipe Matić, Marije Soldo, Katice Grubišić te područnog duhovnog asistenta fra Slavena Brekala, izabrano je pet službi u Frami.Novoizabrani vijećnici su:
Predsjednik: Ante Begić
Dopredsjenica: Karla Petric
Tajnica: Kristina Čerkez
Blagajnik: Ivan Mandurić
Voditeljica formacije: Ivona Tomić

U drugom djelu izborne skupštini koja se održala 9. listopada izabrani su ostali vijećnici, a izborima je i tada predsjedavala područna predsjednica Marijana Mikulić, uz prisustvo područnog duhovnog asistenta fra Slavena Brekala te područne dopredsjednica Katice Grubišić.

Framaši su osim pet redovitih službi birali i još 9 dodatnih članova vijeća, a izabrani su: Marija Pišković, Petar Kolobarić, Sara Lonšar, Matej Begić, Ivan Martić, Mate Zlomislić, Ante Mitar, Mirjana Jukić i Vinko Čutura.

Katica Grubišić, područna dopredsjednica

2024  Župa Posušje