Raspored Obiteljskih tribina

Poštovani župljani, donosimo vam raspored Obiteljskih tribina. Nalazimo se u godini vjere, kada nas crkva poziva da svoju vjeru osnažimo. Naša župa nudi jednu takvu mogućnost, kroz Obiteljske tribine. Na ove tribine pozivamo cijele obitelji, nisu one samo za starije, nego za sve članove obitelji.
Primjećujemo da su obitelji na velikoj kušnji, na sve moguće načine su ugrožene i sve se dovodi u pitanje. Zato ove tribine žele poslužiti jačanju obitelji, da svaka obitelj ispuni Božji plan i poslanje u ovome svijetu. Tribine će se održavati u kripti nove crkve s početkom u 19,30. Svi ste dobrodošli.
 
Ponedjeljak, 7. listopada
OBITELJSKA DUHOVNOST   (predavač fra Anđelko Domazet)
 
Ponedjeljak, 14. listopada
OBITELJ I MORAL  (predavač fra Šimun Bilokapić)
 
Ponedjeljak, 21. listopada
MEĐUSOBNI ODNOSI U OBITELJI  (predavač fra Ante Akrap)
 
Ponedjeljak, 28. listopada
OBITELJ I MEDIJI   (predavač fra Dragan Ružić)

2024  Župa Posušje