Tijelovo u našoj župi

U četvrtak 19. lipnja, crkva slavi svetkovinu Tijelova. U našoj župi večernja sv. misa salvi se na Martića križu, a nakon toga je procesija ulicama grada. Svetu misu, uz slavlje nekoliko svećenika, predslavio je fra Mladen Vukšić. Nakon svete mise, na kojoj je bilo nekoliko tisuća vjernika, procesija sa Presvetim prošla je ulicama grada. Tijekom procesije bile su četiri postaje, a završni blagoslov je bio ispred kipa fra Grge Martića. Hvala svima koji su omogućili da sve prođe u najboljem redu: pjevačima, ministrantima, čitačima, prakaraturima, prvopričesnicima, policiji, tehničkoj službi, nosačima baldahima, vlasnicima kuća i radnji koji su ukrasili ulice svijećama i cvijećem, i ostalima. Slike možete vidjeti u našoj foto galeriji.

Sve fotografije pogledajte u našoj foto galeriji. LINK.

2023  Župa Posušje