Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

U subotu, 6. svibnja, u jutarnjim satima, naših se 14 framaša s duhovnim asistentom fra Jozom Hrkaćem uputilo u Zagreb.
Po dolasku prošetali smo centrom Zagreba, a zatim smo se uputili prema Malešnici, gdje smo dvije večeri prespavali kod obitelji mladih iz tog mjesta.
Te večeri smo također imali i druženje s domaćinima u župnim prostorijama u kojima su nas prekrasno ugostili te počastili hranom i pićem.

U nedjelju smo otišli na jutarnju misu, a ostatak vremena imali smo slobodno za druženje i šetnju. Poslijepodne smo se uputili prema hercegovačkom franjevačkom samostanu Bezgrješnog začeća Blažene Djevice Marije u Dubravi, gdje smo u dvorani održali generalnu probu, a kasnije u 19 sati i predstavu. Odaziv je bio velik, a ponovno su nas iznenadili i naši bivši framaši. Gosti su bili zadovoljni predstavom, što su pokazali velikim pljeskom i pozitivnim komentarima. Nakon predstave uslijedilo je još jedno druženje uz razgovor, hranu i piće, a ovaj put s framašima iz Frame Dubrava.

U ponedjeljak smo se oprostili od obitelji kod kojih smo prenoćili i koji su nam pružili sve da se osjećamo kao doma, a zatim se uputili prema kući. Pri povratku smo posjetili i grad Zadar, prošetali smo gradom i uhvatili koju zraku Sunca te uživali u pogledu na more.

Ovim se putem još jednom zahvaljujemo mladima iz Malešnice na čelu s Filipom Grebenarom na raspoloživosti i ugodnom gostoprimstvu, kao i samostanu hercegovačkih franjevaca Bezgrješnog začeća BDM i framašima Frame Dubrava na prijemu i druženju.

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

Predstava “Križ je moj život” u Zagrebu

2024  Župa Posušje