Uspješna humanitarna akcija za Benin

Već smo imali prilike čuti o misiji koju vode Marijine sestre od čudotovorne medaljice u Beninu zahvaljujući Hercegovkama koje su boravile kod njih i prenosile svoje doživljaje. One su se udružile i odlučile im pomoći u izgradnji solarnih panela organizirajući humanitarne izložbe. Naše Posušanke su organizirale humanitarnu izložbu u Župi Posušje pod nazivom U iščekivanju svjetla.

Izložba je održana 22. siječnja 2023. godine. Naši župljani su opet pokazali veliko srce i odazvali se u velikom broju. Prikupljeno je 6335 €, te s pravom i ponosom možemo istaknuti humanost naših sugrađana.

Oduševljeni zajedništvom, zahvaljujemo se svima koji su donirali na bilo koji način i omogućili izložbu uz minimalne troškove.

Organizatori se zahvaljuju i Župnom uredu Posušje, Frami i Trećarima na podršci i pomoći.