Hodočašće u Lurd od 18. do 25. lipnja 2023.

HODOČAŠĆE U LOURDES
TORINO-AVIGNON-LA SALETT-CARCASSONNE-PADOVA
18-25. 06. 2023.

NEDJELJA 18.06.2023.
Polazak iz Posušja u 13:00 sati. Vožnja autocestom preko Rijeke, Slovenije do okolice Trsta. Smještaj u hotel. Noćenje.

PONEDJELJAK 19.06.2023.
Poslije doručka nastavak puta preko Venecije, Padove, Verone…u popodnevnim satima dolazak u Torino gdje
ćemo imati razgled grada s naglaskom na svetište sv. Ivana don Boska. Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

UTORAK 20.06.2023. TORINO-DORUČAK
Polazak prema poznatom svetištu LA SALETTU na 1800 metara nadmorske visine gdje se dogodilo Gospino ukazanje 1846 g. Nakon mise i razgleda slijedi vožnja do okolice Avignona. Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

SRIJEDA 21.06.2023.
Poslije doručka obilazak Avignona-grada u kojem su boravile Pape 70 godina. Posjet papinskoj katedrali. Nastavak puta prema Lourdesu gdje stižemo u ranim večernjim satima. Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

ČETVRTAK 22.06.2023. LOURDES – PUNI PANSION
Hodočasnički program: sv. misa, Križni put, mogućnost kupanja u Piscinama, razgled svetišta, vrijeme za osobnu molitvu. U 21:00 sati večerašnja procesija sa svijećama i molitva krunice. Posjet špilji ukazanja. Noćenje.

PETAK 23.06.2023 LOURDES –PUNI PANSION
Hodočasnički program: sv. misa posjet Bernardičinoj rodnoj kući, zatvoru, Stari grad, župna crkva sv. Petra, vrijeme za osobnu molitvu i kupnju suvenira. U 21:00 sati večerašnja procesija sa svijećama i molitva krunice. Posjet špilji ukazanja. Noćenje.

SUBOTA 24.06.2023. LORUDES-CARCASSONNEU-MONACO
Rano ustajanje i sv. misa zornica. Doručak. Polazak prema Carcassonneu i razgled najočuvanijeg srednjovjekovnog grada u Europi. Put nas dalje vodi kroz Južnu Francusku. Kratki razgled Nice te panoramska vožnja preko Kneževine MONACA (Monte Carla).Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

NEDJELJA 25.06.2023.
Doručak. Vožnja preko Sjeverne Italije do Padove-posjet svetištima sv. Lepolda Mandića i sv. Ante Padovanskog. Nastavak puta preko Trsta, Slovenije, Rijeke…Dolazak kući u Posušje iza pola noći.

CIJENA ARANŽMANA PO OSOBI: 670,00 €

Nadoplata za jednokrevetnu sobu : 150,00 €

CIJENA UKLJUČUJE:
- Hotelski smještaj na bazi 5 polupansiona i 2 puna pansiona u dvokrevetnim i po želji trokrevetnim sobama,
- prijevoz udobnim turističkim autobusom,
- ulaznice za stari grad u Lourdes,
- sve pristojbe,
- ulasci autobusa u sve gradove,
- sva parkirališta i stručno vodstvo.

Preporuča se ponijeti kišobran ili kišnu kabanicu.
Odgovorni organizator : KRALJICA MIRA d.o.o. Polica jamčevine i od odgovornosti uplaćena kod Euroherc osiguranje  d.d. Organizator zadržava pravo promjene redoslijeda realizacije programa.

2023  Župa Posušje