Vukovar 2022.

Vukovar 2022 posusje 1

Dana 18.11. na dan sjećanja na žrtve Vukovara naša Frama je skupa s ostalim vjernicima iz župe odala počast svim palim braniteljima na dirljiv način.

Sve je započelo svetom misom koju je predvodio župnik fra Mladen Vukšić, nakon koje smo se u procesiji uputili na Trg branitelja gdje smo napravili amblem.

Sve je popratila naša glazbena sekcija svojim pjevanjem. Upravo tim gestama, molitvom, pjevanjem i velikim brojem prisutnih vjernika smo zahvalili našim braniteljima za to što danas imamo svoju Domovinu.

Ni nepogodni vremenski uvjeti nisu nas spriječili jer kako je naš duhovni asistent fra Jozo Hrkać rekao:
"Ako su oni mogli za nas podnositi ratovanje, oluje, hladnoću, snijeg, možemo i mi za njih napraviti ovu malenu gestu."
Baš malenu, jer im nikada nećemo moći dovoljno zahvaliti.

Vukovar 2022 - Posušje