Održan obred Primanja i Obećanja Frame Posušje

frama obecanje primanje 1

U nedjelju, 23. rujna 2019. godine, održani su obredi Primanja i Obećanja u našoj župi za članove Frame pod geslom: „Tko je vjeran u najmanjem, i u najvećem je vjeran.”(Lk 16,10). Sveta misa počela je u 18:00h svečanom procesijom u kojoj su sudjelovali naši prvoobećanici.

Misu je predvodio naš duhovni asistent fra Jozo Hrkać, a misno slavlje pjesmom je uveličala Frama Mostar. Fra Jozo u propovijedi nam je približio što to zapravo znače naša obećanja, što to znači predati svoju mladost Bogu. Također je pričao o vjeri, kako trebamo biti ustrajni u vjeri kako u najvećem, tako i u najmanjem. Nakon propovijedi uslijedila su Primanja i Obećanja.

U našu Framu primljeno je 70 novih članova, prva obećanja dalo je njih 47, a svoja obećanja obnovilo je 110 framaša. Poslije svete mise uslijedila je zakuska za sve prisutne Framaše koja je ove godine održana u maloj sportskoj dvorani. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji.

frama obecanje primanje

frama obecanje primanje 3

2021  Župa Posušje